تو مقاله قبلی، من درباره انواع ست کردنهای ممکن برای این استایل،براتون نوشتم، از اینهمه مثال یه قانون کلی درمیاد که طبق اون میتونیم کلا تو این استایل لباس بپوشیم :

یک تکه از لباسهعات رو ورزشی انتخاب میکنی ، دوتا رو شیک انتخاب کن.
یکی رو شیک انتخاب میکنی،دوتای دیگرو حتما با فانتزی ورزشی ترکیب کن.

پس شد پایین تنه ورزشی،بالاتنه شیک یا بالعکس.

تو گالری عکسها،مدلهای مختلفی از این استایل گذاشته شده که با دقت روی عکسها میتونید، اون سبکی که بیشتر به فرم بدن شما میخوره انتخاب کنید. مثلا خیلی دوست دارین کفش ورزشی اسپرت بپوشین، ولی میگین این تیپ من نیست و من کلاسیک میپوشم…
اشکالی نداره،بالاتنه رو کاملا کلاسیک انتخاب کنید و اسنیکرهای ورزشی رو بهش اضافه کنید.البته تو انتخاب اسنیکرها هم حتما دقت کنید. الان خوشبختانه انتخابهای خیلی زیادی وارد بازار شدندو اسنیکرهای شیک و با استایل زیادی هم میتونید پیدا کنید که لزوما رنگی و ورزشی نیستند که ست کردنشون سخت بشه و یا برای محل کار و دانشگاه نشه پوشید.

خیلی دوست دارید  جامپ سوییت یا شلوار ورزشی بپوشید؟؟؟ اگه با یه کیف شیک و کفش خوب ست کنید، میشه یه لوک اولترا مدرن.

یه راه دیگه هم استفاده از عناصر ورزشی ولی شیک شده هستش،مثلا خطهای عمودی کنار شلوار، همیشه اولین چیزی که بیادمون میاره، شلوارهای ورزشی آدیداسه،ولی الان اون خطها رو میتونید تو کناره شلوارهای خیلی شیک یا جنسهای فاستونیو … هم ببینید، در واقع از اون عنصر ورزشی استفاده شده تا یک شلوار شیک خانمانه که شاید بطور نرمال برای پوشیدن تو خیابون خیلی رسمی هستش رو به سبک اسپرتتیو دربیاره.

امیدوارم درباره این سبک، تمام نکات مفیدی که میتونست برای انتخاب استایلتون مفید باشه گفته باشم، ولی باز هم مثل همیشه میگم که تا میتونید مجله ها و صفحات مد رو ببینید و مدلهای مختلفی که به این سبک لباس میپوشند رو زیر ذره بین بگذارین، بعدش برین جلوی آینه و همه ترکیب بندیهایی که دیدین رو پرو کنید و ببینید کدوم بیشتر به شما میاد. تا سبکها و استایل های بعدی !!!

 

 

Write A Comment